خرید رپورتاژ آگهی ویژه باکیفیت

با خرید خدمات رپورتاژ آگهی ایرانی به صورت ویژه از نوع PBN (شبکه وبلاگ‌های خصوصی) و PSN (شبکه‌های اجتماعی خصوصی)، می توانید به سادگی خود را در معرض شرکت ها، کاربران و مشتریان دیگر قرار دهید. با خرید یک گزارش وبلاگ یا یک وب سایت، فرآیند لینک سازی شما به صورت ایمن و کاملاً مطمئن انجام می شود و به همین دلیل گوگل نیز به این نوع لینک سازی اعتماد خواهد کرد. این عمل باعث بهبود رتبه و جایگاه وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل خواهد شد.

پکیج رپورتاژ آگهی ایرانی قدرتمند در 4 سایت پیج اتوریتی 40

375,000تومان

انتشار 1 پست دائمی در 4 سایت
حداکثر 6 لینک و کلمه کلیدی
Domain Authority بالای 40 - 45
سایت های میزبان shahrebazi24.ir - asgas.ir - e-larestan.ir - www.fun-98.ir

پکیج رپورتاژ آگهی ایرانی قدرتمند در 8 سایت پیج اتوریتی 40

625,000تومان

انتشار 1 پست دائمی در 8 سایت
حداکثر 6 لینک و کلمه کلیدی
Domain Authority بالای 40
سایت های میزبان bagaranty.ir - starv.ir - asgas.ir - signsaras.ir - signsaraz.ir - shahrebazi24.ir - e-larestan.ir - amlakshemiran.ir


سفارش رپورتاژ آگهی ویژه باکیفیت

با خرید رپورتاژ آگهی ویژه با کیفیت از جهش فا، به طور آسان در دیدار کاربران و هدفمندان قرار می گیرید. علاوه بر این، با خرید رپورتاژ وبلاگ یا وب سایت، لینک سازی شما به طور مطمئن و کاملاً ایمن انجام می شود و به همین دلیل، گوگل نیز به این نوع لینک سازی اعتماد خواهد کرد. این موضوع به سادگی باعث ارتقای رتبه وب سایت شما خواهد شد. رپورتاژ آگهی (تبلیغات) یک سرمایه‌گذاری عالی است و راهی برای تبلیغ کسب و کار شما، جذب بک لینک قدرتمند و موثر و در نتیجه، ارتقای سایت در رتبه‌بندی گوگل است. خرید رپورتاژ آگهی یکی از بالاترین و طبیعی‌ترین روش‌های لینک سازی امن و ایجاد بک لینک برای بهبود سئو و کلمات کلیدی سایت است. دلیل آن این است که هنگامی که رپورتاژ آگهی خود را در سایت‌های قوی منتشر می‌کنید و کلمات کلیدی هدف را در متن رپورتاژ آگهی لینک می‌کنید، در واقع شما از آن سایت بک لینک فالو و کاملاً طبیعی و بدون ریسک دریافت می‌کنید. علاوه بر این، شما می توانید با پکیج های (+ یا ++) پلاس، در مدت زمان دلخواه خود، متن‌های رپورتاژ را منتشر کنید. راهنما: 1- توصیه می شود متن رپورتاژ آگهی حاوی بیش از 6 لینک و 3 تصویر نباشد. 2- نحوه ارسال متن رپورتاژ: الف) متن رپورتاژ آگهی را به صورت موقت در سایت خود قرار داده و لینک آن را در بخش سفارش وارد کنید. ب) در این روش، می توانید متن رپورتاژ آگهی سایت خود را به فرمت HTML تبدیل کرده و در قالب txt در بخش سفارش وارد کنید.


سایر ویژگی ها رپورتاژ آگهی ویژه باکیفیت

  • رپورتاژهای کاملا امن طبیعی بوده بصورت Dofollow
  • بازدید بالای رپورتاژهای PBN
  • پیج رنک و قدرت AUTHORITY بسیار بالای رپورتاژهای PSN
  • جذب بک لینک قوی و موثر جهت کسب نمره قبولی در رتبه بندی گوگل
  • امکان قرار دادن 6 بک لینک در متن رپورتاژ آگهی
  • انتشار چند رپورتاژ آگهی در پکیج های با نشان پلاس (+ و ++)
  • انتشار رپورتاژ آگهی با تاریخ دلخواه در پکیج های با نشان پلاس (+ و ++)